0 Articole

Articole(0)

0-Articole
Tributo 0.00
Entero 0.00
fibre mall o Pereche pentru Rețelele Juniper EX-SFP-10GE-BX23-40/EX-SFP-10GE-BX32-40 Compatibil 10GBASE-BX40-D/BX40-U BiDi SFP+ 1270nm și 1330nm 40km DOM Transceiver Module

fibre mall o Pereche pentru Rețelele Juniper EX-SFP-10GE-BX23-40/EX-SFP-10GE-BX32-40 Compatibil 10GBASE-BX40-D/BX40-U BiDi

RON 196.20
Disponibil pentru su pedido

În stoc

✿10 GBase-BIDI : TX1270nm/RX1330nm și TX1330nm/RX1270nm Folosesc în perechi cu Simplex LC Conectorul de Fibră, 10 Gbps,40km, 0°C~+70°C, cu DDM. ✿ Largă de Compatibilitate - pentru Cisco, Ubiquiti, Netgear, D-Link, TP-Link, Linksys, Broadcom, Edge-core, EMC, F5, Meraki, Mikrotik, Norkia, QTC, Supermicro, și Alte Switch-uri. ✿ 10 GBase-BIDI SFP+ Transceiver module sprijinirea rata de date de 10 Gbps și la 40 km De transceivere sunt compatibile cu SFP+ Multi-Sursă de Acord și SFF-8472 digital funcțiile de diagnosticare. ✿ Ușor de Utilizat - Usor de instalat, plug and play, pe deplin hot-pluggable.Utilizate pe scară largă în fibre switch-uri routere NIC server sau alte fibra optica echipamente cu 10 Gb SFP+ porturi. ✿ 3 de Garanție - Bucurați-vă de Fibermall 30 de Zile Gratuit-întors, 65-Zile Libere-de înlocuire de 5 Ani fără întreținere Fibermall susține regulat serviciu personalizat pentru opțiunile.Dimensiune : 10 GBASE-BIDI : 40 km | Stil : De Ienupăr.

Către proprietăți

Cele mai bune propuneri din categorie